Головна > Воловеччина / Кримінал > На Воловеччині викрили хабарника (ФОТО)

На Воловеччині викрили хабарника (ФОТО)


13-01-2018, 10:44. Розмістив: redaktor

Чиновник споживспілки вимагав гроші від потенційного орендаря
Щоб укласти догорів оренди та здійснювати комерційну діяльносіть в оджоному з торгівельних центрів, підприємець мав сплатити півтори тисичя доларів. Таку суму вимагав заступник голови Воловецької споживспілки. Проте, тепер йому «світить» чималий строк.
Слідчими прокуратури Закарпатської області, спільно із працівниками управління захисту економіки в Закарпатській області Департаменту захисту економіки нацполіції України зафіксовано факт вимагання та отримання неправомірної вигоди у розмірі 1400 доларів США, із обумовленої раніше суми 1500 доларів США (100 доларів США напередодні вже було отримано) заступником голови правління Воловецького споживчого товариства Закарпатської облспоживспілки, повідомляє прес-служба обласної прокуратури. 


Посадовець вимагав зазначену суму за надання згоди на укладення договору оренди приміщення для здійснення комерційної діяльності. Його викрито при одержанні неправомірної вигоди у своєму службовому кабінеті в м.Воловець під час укладення договору оренди приміщення. Розслідується кримінальне провадження за ч.4 ст.368-3 ККУкраїни (підкуп службової особи юридичної особи приватного права незалежно від організаційно-правової форми, поєднані з вимаганням неправомірної вигоди).
Грошові кошти вилучено, тривають першочергові слідчі дії. Вирішується питання про його затримання у порядку ст.208 КПК України.
Санкція вказаної статті передбачає покарання у виді позбавлення волі на строк від трьох до семи років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років, з конфіскацією майна.

Повернутися назад