Розміщення реклами тут - +380 (98) 607 99 77

На Закарпатті відновлять представництво МЗС


Відповідне рішення було ухвалено без обговорення сьогодні, 7 лютого, на засіданні уряду й оформлено у відповідне розпорядження.
Представництво базуватиметься в Ужгороді. Воно вже існувало тут до 2010 року, допоки його не скоротили у зв’язку з оптимізацією.
Станом на зараз аналогічні представництва МЗС України є у Львові та Одесі.
– Щиро вітаю давно назріле сьогоднішнє рішення Кабміну про відновлення роботи представництва МЗС в Ужгороді. Рада, що Уряд підтримав пропозицію МЗС і скоро представництво знову розпочне свою роботу. Нагадаю, представництво МЗС в Ужгороді було ліквідоване "далекоглядними діячами" у 2010-му році – в рамках так званої бюджетної оптимізації видатків на забезпечення роботи міністерств і відомств. Добре, що в нашому Уряді переміг здоровий глузд і конструктивний підхід до вирішення проблем регіону, в якому нашим державним інституціям критично необхідно посилити свою присутність та ефективність забезпечення національних інтересів держави, – прокоментувала рішення уряду віце-прем'єр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції Іванна Климпуш-Цинцадзе.
За словами урядовця, «представництво МЗС в регіоні, який межує з чотирма європейськими країнами, де є 18 пунктів пропуску, кілька дипломатичних установ іноземних країн, є просто життєвою необхідністю».
Коментарі

Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
Погода
Погода у Воловці

вологість:

тиск:

вітер: