Розміщення реклами тут - +380 (98) 607 99 77

Хтось хоче радикалізації ситуації в Закарпатті – Володимир Чубірко


Все, що сьогодні відбувається у відносинах з найближчими нашими сусідами в ЕС, свідчить про одне, курс яким рухається офіційний Київ спрямований на пошук нових ідеологічних “ворогів” , але насправді головним ворогом українців є бездіяльна і корумпована влада в Києві.
Влада, яка влаштувала геноцид над своїм народом.
Влада, яка обманула і далі обманює своїх громадян обіцянками, які і не збирається реалізовувати, влада яка використала святе - національні почуття українці і ідеали Майдану,з метою збільшувати свої рахунки на офшорах,гріти дупи на дорогих курортах і бити всі європейські антирейтинги.
Сьогодні в Ужгороді була спроба підпалу офісу КМКС.
Хтось хоче радикалізації ситуації в Закарпатті. І мета одна - створити Закарпаттю імідж нестабільності , сепаратизму і національної ворожнечі.

Звертаюся до вас мої земляки :

В цей час ми разом повинні бути пильні, ми громадяни, повинні виявляти та зупиняти цих провокаторів, тих хто хоче розхитати ситуацію в нас дома, хто хоче з наших сусідів, друзів, родичів угорців зробити ворогів.

Не дамо провокаторам шансу!!!

Володимир Чубірко екс-голова Закарпатської обласної ради.
Коментарі

Люди кто желает играть в современные игры на высоких настройках с динамичными теняими даже на самых слабых ПК или ноутах. Без лагов и фризов (Но нужен более менее нормальный интернет). Читайте статья по настройке компа здесь. Видео по установке и настройке смотрите тут. Играю уже пол года на ведре 2005 г. Буду рад кому помог разорить буржуев игровой индустрии!!!
10 травня 2018 23:06
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
Погода
Погода у Воловці

вологість:

тиск:

вітер: