Розміщення реклами тут - +380 (98) 607 99 77

Українська залізниця модернізує роботу за рахунок підписаного контракту зі США

УЗ уклала контракт з американською компанією ще в 2018 році. Його мета - оновлення і модернізація рухомого складу українських залізниць.

За повідмленням Корреспондент.net, укрзалізниця підписала меморандум з американською компанією Wabtec (GE Transportation) про придбання 40 локомотивів TE33AC і їхнього сервісного обслуговування, про що стало відомо в понеділок, 30 грудня, на сайті компанії. Укрзалізниця розраховує отримати перші локомотиви нової партії у 2020 році. 

"Новий рухомий склад значно поліпшить роботу на теплотязі і покращить загалом операційну діяльність компанії. Перша партія локомотивів, їх було 30, вже успішно працює і демонструє свою ефективність. Вони виконують близько 20% усієї вантажної роботи. За нашими підрахунками, у 2019 році тільки завдяки локомотивам GE ми заощадили на паливі близько 100 млн грн", - заявив глава правління Укрзалізниці Євген Кравцов у Facebook.

 Однак зараз головним для співпраці з американською компанією є питання фінансування. Екс-міністр інфраструктури Володимир Омелян говорив, що на 40 локомотивів потрібно 150 млн доларів. Глава УЗ відзначає. що в General Electric запропонували привабливі умови, зараз вони проходять фінальне узгодження. Сервісне обслуговування стосуватиметься локомотивів як першої, так і другої партії. 

"Після поставки всіх 30 локомотивів TE33AC першого замовлення в березні 2019 року ми вели переговори про форму і вартість сервісного обслуговування цих локомотивів ... Зараз ми вийшли на фінальну стадію, коли ми розуміємо, який сервіс хочемо отримати, і є розуміння комерційних умов цього сервісу", - сказав Кравцов. 

Коментарі

Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
Погода
Погода у Воловці

вологість:

тиск:

вітер: