Розміщення реклами тут - +380 (98) 607 99 77

Скоро пройде 25-й фестиваль Червоне вино: програма

Як повідомляє “Туристично інформаційний центр “Турінформ Закарпаття”, традиційно на свято Василя, щороку проходить фестиваль”Червене вино”, де кращі винороби Закарпаття будуть змагатися за перемогу у номінаціях.
Дата проведення фестивалю Червене вино: 9 – 14 січня 2020 року.
Програма фестивалю «Червене вино»:
дегустація сонячного напою
оригінальна розважальна програма: виступи фольклорних колективів Закарпаття, колядницькі колективи та вертепи, естрадні гурти та ансамблі
дегустація страв кухні Закарпаття.
Упродовж фестивалю гостів розважатимуть відомі фольклорні колективи Закарпаття, колядницькі колективи та вертепи, естрадні гурти та ансамблі, відомі естрадні виконавці.
Довідково:
- Фестиваль-конкурс “Червене вино” вперше було започатковано у 1996 році. Тому, в новому 2020 році фестиваль “Червене вино” буде проведено в 25-й раз, ювілейний.
- Даний фестиваль входить до переліку Рекомендовані фестивалі України
Що купити окрім вина:
-Окрім вина, на фестивалі Червене вино в місті Мукачево можна буде купити оригінальні брендовані сувеніри з символікою фестивалю: винні бокали, футболки фестивалю з закарпатськими фіґлями, шапки спортивні, що б зігрівали не лише душу, а й голову;
-Продукти харчування крафтових виробників.
Все це чудова згадка про свято, місто, фестиваль, ну й звісно подарунок на Старий новий рік для Ваших друзів та для себе.

Коментарі

Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
Погода
Погода у Воловці

вологість:

тиск:

вітер: