Розміщення реклами тут - +380 (98) 607 99 77

Нова глобальна економічна криза у світі може виникнути вже найближчим часом

Однак українці недостатньо готові до її викликів та наслідків.

Про це в ексклюзивному коментарі інтернет-виданню UA.News розповів старший науковий співробітник Інституту технічної теплофізики НАН України Артур Запорожець.

Експерт не виключив виникнення глобальної економічної кризи найближчим часом.

На його думку, про це свідчать як теоретичні глобальні макроекономічні цикли, за якими наближається момент перезавантаження світової економіки, так і практичні тенденції, зокрема, призупинення зростання ключових фондових індексів S&P 500 на рівні 3000 пунктів і NASDAQ на рівні 8000 пунктів. Останній фактор, за його словами, може стати найбільшою причиною поглиблення кризових явищ.

Експерт також зазначив, що сьогодні людство достатньо підготовлене до потенційної глобальної кризи, але скоріше в інформаційному, ніж у практичному аспекті.

Артур Запорожець також не виключив, що нову глобальну кризу може спровокувати торговельна війна між США та Китаєм. Однак від переконаний, що «лише історія дасть точні кількісні показники впливу цього конфлікту на світову рецесію».

Водночас експерт зазначив, що чітких сценаріїв які б прогнозовано і з високою вірогідністю змогли б пом’якшити вплив світової рецесії, не існує в принципі.

Багато економічних експертів переконані, що у 2020-му році може статися глобальна фінансово-економічна криза. Про її наближення свідчать найнадійніші індикатори – прибутковість американських облігацій та грошовий ринок. Якщо криза почнеться, її наслідки обов’язково та швидко дійдуть і до України.

Крім того, на думку економічних оглядачів та експертів, 2019-й рік запам’ятається, як початок завершення найбільшого в історії монетарного експерименту, а також як рік, з якого почалася глобальна рецесія в умовах найнижчих номінальних і реальних процентних ставок.

Глобальна рецесія, уповільнення  економіки Китаю і ЄС, прогнози рецесії США, торговельні війни, – усі ці фактори транслюють суперечливі сигнали щодо подальших перспектив. Насувається нова світова криза, яка за  наслідками може бути значно важчою за кризу 2008 року.

Коментарі

Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
Погода
Погода у Воловці

вологість:

тиск:

вітер: