Розміщення реклами тут - +380 (98) 607 99 77

Розповіли про загрозу обвалення Собору Паризької Богоматері (+ФОТО)

У Соборі Паризької Богоматері визначили кілька критичних точок, які необхідно негайно зміцнити, щоб уникнути обвалення. Перший критичний елемент розташований у північному трансепті собору, кажуть французьку експерти, передає Le Figaro.

Трикутний елемент довжиною близько 15 метрів і вагою кілька тонн, який тягнеться по фасаду, більше не підтримується опорними балками даху.

«Сьогодні ввечері була проведена значна робота, щоб зміцнити верхню частину, спорудили щось на зразок опор», — сказав у четвер міністр культури Франк Рістьє.

Цей елемент в разі падіння може призвести до обвалення значної частини північного фасаду.
Другий елемент, що викликає побоювання, — це західний фронтон. Він знаходиться між двома дзвіницями. Цим елементом закінчується західна частину даху нефа. Перекриття, на які він спирався, впали після пожежі.

«Він дуже крихкий, він нахиляється, особливо тому, що статуя янгола нагорі була настільки обпечена, що розкололася до самого кінця», — пояснив Рістьє.
Третій проблемний момент — кут південної дзвіниці, «який настільки нагрівся, що камені стали повністю аморфними, що існує ризик руйнування химер».

«Якщо вони впадуть, вони можуть поставити під загрозу великий орган, який досі зберігся. Операція зі зняття химер вже почалася», — сказав міністр.





Коментарі

Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
Погода
Погода у Воловці

вологість:

тиск:

вітер: