Розміщення реклами тут - +380 (98) 607 99 77

Як правильно користуватись гаджетом у мороз


Занадто висока та занадто низька температура погіршує роботу батареї, пише mannton.
Низька температура повітря сповільнює електро-хімічні процеси у батареї. Електрична напруга падає, тому батарейка швидше розряджається. У сильний мороз телефон може виключитися сам.
Зазвичай напруга акумуляторів становить 4-3,7 ВТ. У холоді напруга зменшується.
Якщо вона минає позначку нижче 3 ВТ – телефон виключається автоматично. Це – захисний механізм, кажуть фахівці. 5 порад, як користуватися смартфоном у мороз.
1. Краще за все тримати телефон у внутрішній кишені, а не в сумці. Так він нагріватиметься за рахунок теплоти тіла.
2. Звести розмови по телефону до мінімуму.
Краще у такому випадку користуватися навушниками. Не фотографувати і не знімати відео.
3. Якщо телефон вимкнувся на морозі, у приміщенні не вмикайте його одразу. Зачекайте 10-20 хв, щоб він нагрівся до кімнатної температури.
4. Не заряджайте відразу принесений із вулиці смартфон. Нехай телефон нагріється. Слідкуйте, аби він не запотів. Щоб утворена волога не спровокувала замикання, вийміть на 1 год. батарею.
5. Якщо телефон вимкнувся на холоді, вийміть акумулятор. Розітріть батарею руками, щоб нагрілася швидше, або покладіть у внутрішню кишеню. Батарея відійде. Цього вистачить, щоб телефон увімкнувся на кілька хвилин.
Нагрівання смартфону не відбувається без причин. І вони можуть бути різними. Тому відразу позбавлятися від такого ґаджета не потрібно. Оптимальна температура для телефону – не вище 30 градусів за Цельсієм. Деякі телефони під час перенагрівання запускають функцію екстреного охолодження.
Коментарі

Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
Погода
Погода у Воловці

вологість:

тиск:

вітер: