Розміщення реклами тут - +380 (98) 607 99 77

“Штрафи підвищать в 100 разів”: заборонять носіння військового камуфляжу

“Штрафи підвищать в 100 разів”: заборонять носіння військового камуфляжу
В Україні хочуть заборонити носити офіційний військовий камуфляж і державні нагороди сучасної України всім, хто не має на це права. У Верховній Раді група нардепів зареєструвала законопроект, який, по-перше, передбачає грошове покарання за незаконне носіння військової форми з відзнаками, а по-друге значно посилює покарання за незаконне носіння державних нагород, пише “segodnya“.

Нагадаємо, в Адмінкодексі України прописано, що зараз за незаконне носіння держнагород передбачений смішний штраф – від 17 до 34 грн, а то і зовсім усне попередження. 

Якщо запропоновані норми будуть ухвалені, штрафи підвищать в 100 разів, і тоді винні повинні платитимуть від 1700 до 3400 грн. Обов’язок стежити за дотриманням законності буде покладено на поліцейських. 

У соцмережах українці вже поставили запитання: як бути, наприклад, мисливцям або рибалкам, які часто носять камуфляжну форму і цінують її за зручність. 

Один з авторів законопроекту, нардеп Андрій Тетерук, каже, що головна мета документа – захистити військових, які зараз захищають Україну. “Ми бачимо спроби шахраїв бути схожими на військових, силовиків, які захищають країну. Аферисти переодягаються у військову форму, надягають бойові нагороди, на які не мають ніякого права, і використовують все це для отримання посад або матеріальної допомоги. 

Ми ж прагнемо того, щоб такі шахраї, такі асоціальні громадяни були покарані
Коментарі

Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
Погода
Погода у Воловці

вологість:

тиск:

вітер: